• +90 212 259 2949
  • +90 212 259 2958
  • istanbul@tercumex.com.tr
İşiniz acil mi?
30 dakikada geri dönüyoruz...
Dil uzmanı mısınız?
sizinle tanışmaktan memnun oluruz...
Kredi Kartları
Kabul Edilir

Yeminli Tercüme Bürosu Tercumex Istanbul

Bosnaca Çeviri ve Yeminli Tercüme

Tercumex™ ehil dil uzmanları ile nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz Bosnaca Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır. Tercumex™’in Bosnaca mütercim tercümanlarda aradığı üstün vasıfları sitemizin kariyer sayfalarında bulabilirsiniz.

Tercumex™ hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun Bosnaca çözümleri sunmaktadır. Bosnaca yeminli tercüme, çeviri, lokalizasyon ve masaüstü yayıncılık hizmetlerine ihtiyacınız varsa sitemizdeki formları kullanarak bizden teklif isteyebilir ya da bir müşteri temsilcimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu hizmet seçenekleri arasındaki farklar aşağıda özetle açıklanmıştır. Daha detaylı bilgiyi sitemizin Hizmetler bölümünde bulabilirsiniz.

Bosnaca Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

Tercumex™ in sunduğu Bosnaca çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

Bosnaca Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

Bosnaca – Türkçe – Bosnaca matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

Bosnaca Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

Bosnaca – Türkçe veya Türkçe – Bosnaca noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

Bosnaca Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Bosnacaya çevrilmesidir. Tercumex™ çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

Bosnaca Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya da raporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan Bosnacaya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tercumex™ hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

Bosnaca Çapraz Çeviri

Bosnaca bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin Bosnaca – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tercumex™ sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

Bosnaca Tercüme (Sözlü)

Tercumex™ Bosnaca – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, Bosnaca ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tercumex™ tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

Bosnaca Masaüstü Yayıncılık

Tercumex™ font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. Bosnaca Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir Bosnaca dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı Bosnaca dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).


Yeminli Tercüme ve Çeviride 60'ı Aşkın Dil Seçeneği

Almanca Türkçe Tercüme Arapça Türkçe Çeviri Azerice Türkçe Tercüme
Belarusça Türkçe Çeviri Bosnaca Türkçe Tercüme Bulgarca Türkçe Çeviri
Burmaca Türkçe Tercüme Çeçence Türkçe Çeviri Çekçe Türkçe Tercüme
Çince Türkçe Çeviri Danca Türkçe Tercüme Endonezce Türkçe Çeviri
Ermenice Türkçe Tercüme Estonca Türkçe Çeviri Farsça Türkçe Tercüme
Felemenkçe Türkçe Çeviri Fince Türkçe Tercüme Fransızca Türkçe Çeviri
Galce Türkçe Tercüme Gürcüce Türkçe Çeviri Hintçe Türkçe Tercüme
İbranice Türkçe Çeviri İngilizce Türkçe Tercüme İrlandaca Türkçe Çeviri
İspanyolca Türkçe Tercüme İsveççe Türkçe Çeviri İtalyanca Türkçe Tercüme
İzlandaca Türkçe Çeviri Japonca Türkçe Tercüme Kafkasça Türkçe Çeviri
Katalanca Türkçe Tercüme Keltçe Türkçe Çeviri Korece Türkçe Tercüme
Latince Türkçe Çeviri Letonca Türkçe Tercüme Litvanyaca Türkçe Çeviri
Macarca Türkçe Tercüme Makedonca Türkçe Çeviri Moğolca Türkçe Tercüme
Moldovca Türkçe Çeviri Nepalce Türkçe Tercüme Norveççe Türkçe Çeviri
Lehçe Türkçe Tercüme Portekizce Türkçe Çeviri Romence Türkçe Tercüme
Rusça Türkçe Çeviri Sırpça Türkçe Tercüme Slovakça Türkçe Çeviri
Slovence Türkçe Tercüme Swahili Türkçe Çeviri Tagalog Türkçe Tercüme
Tayca Türkçe Çeviri Tibetçe Türkçe Tercüme Ukraynaca Türkçe Çeviri
Urduca Türkçe Tercüme Vietnamca Türkçe Çeviri Yunanca Türkçe Tercüme

Bültenimize abone olun...

  • İngilizce Tercüme
  • Almanca Tercüme
  • İngilizce Çeviri
  • Almanca Çeviri
  • Tercüme Bürosu
  • Yeminli Tercüme
  • İngilizce Yeminli Tercüme
  • Rusça Tercüme

Bütçeye Uygun Tercüme ve Çeviri Seçenekleri


Telife tabidir. Her hakkı saklıdır. © Tercumex™ 2014 – Yasal UyarıGizlilik

Sinanpaşa Köprü Sokak No: 10 Çelik İş Merkezi K: 1 D: 36-37 Beşiktaş - İstanbul
Tercumex™ logosu, kurumsal kimliği ve “Biz Çeviriyoruz, Dünya Dönüyor…™” sloganı Tercümeks Dil Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti.’nin tescilli markalarıdır ve fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.