• +90 212 259 2949
  • +90 212 259 2958
  • istanbul@tercumex.com.tr
İşiniz acil mi?
30 dakikada geri dönüyoruz...
Dil uzmanı mısınız?
sizinle tanışmaktan memnun oluruz...
Kredi Kartları
Kabul Edilir

Latince Çeviri ve Yeminli Tercüme

Tercumex™ ehil dil uzmanları ile nitelikli, uygun fiyatlı, süratli, eksiksiz Latince Çeviri ve Yeminli Tercüme hizmetleri sunmaktadır. Tercumex™’in Latince mütercim tercümanlarda aradığı üstün vasıfları sitemizin kariyer sayfalarında bulabilirsiniz.

Tercumex™ hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun Latince çözümleri sunmaktadır. Latince yeminli tercüme, çeviri, lokalizasyon ve masaüstü yayıncılık hizmetlerine ihtiyacınız varsa sitemizdeki formları kullanarak bizden teklif isteyebilir ya da bir müşteri temsilcimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu hizmet seçenekleri arasındaki farklar aşağıda özetle açıklanmıştır. Daha detaylı bilgiyi sitemizin Hizmetler bölümünde bulabilirsiniz.

Latince Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

Tercumex™ in sunduğu Latince çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

Latince Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

Latince – Türkçe – Latince matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

Latince Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

Latince – Türkçe veya Türkçe – Latince noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

Latince Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce Latinceya çevrilmesidir. Tercumex™ çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

Latince Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızın, gazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya da raporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan Latinceya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Tercumex™ hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

Latince Çapraz Çeviri

Latince bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin Latince – Türkçe ardından da Türkçe – Latince gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Tercumex™ sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

Latince Tercüme (Sözlü)

Tercumex™ Latince – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, Latince ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Tercumex™ tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

Latince Masaüstü Yayıncılık

Tercumex™ font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. Latince Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir Latince dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı Latince dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).


Yeminli Tercüme ve Çeviride 60'ı Aşkın Dil Seçeneği

Almanca Türkçe Tercüme Arapça Türkçe Tercüme Azerice Türkçe Tercüme
Belarusça Türkçe Tercüme Bosnaca Türkçe Tercüme Bulgarca Türkçe Tercüme
Burmaca Türkçe Tercüme Çeçence Türkçe Tercüme Çekçe Türkçe Tercüme
Çince Türkçe Tercüme Danca Türkçe Tercüme Endonezce Türkçe Tercüme
Ermenice Türkçe Tercüme Estonca Türkçe Tercüme Farsça Türkçe Tercüme
Felemenkçe Türkçe Tercüme Fince Türkçe Tercüme Fransızca Türkçe Tercüme
Galce Türkçe Tercüme Gürcüce Türkçe Tercüme Hintçe Türkçe Tercüme
İbranice Türkçe Tercüme İngilizce Türkçe Tercüme İrlandaca Türkçe Tercüme
İspanyolca Türkçe Tercüme İsveççe Türkçe Tercüme İtalyanca Türkçe Tercüme
İzlandaca Türkçe Tercüme Japonca Türkçe Tercüme Kafkasça Türkçe Tercüme
Katalanca Türkçe Tercüme Keltçe Türkçe Tercüme Korece Türkçe Tercüme
Latince Türkçe Tercüme Letonca Türkçe Tercüme Litvanyaca Türkçe Tercüme
Macarca Türkçe Tercüme Makedonca Türkçe Tercüme Moğolca Türkçe Tercüme
Moldovca Türkçe Tercüme Nepalce Türkçe Tercüme Norveççe Türkçe Tercüme
Lehçe Türkçe Tercüme Portekizce Türkçe Tercüme Romence Türkçe Tercüme
Rusça Türkçe Tercüme Sırpça Türkçe Tercüme Slovakça Türkçe Tercüme
Slovence Türkçe Tercüme Swahili Türkçe Tercüme Tagalog Türkçe Tercüme
Tayca Türkçe Tercüme Tibetçe Türkçe Tercüme Ukraynaca Türkçe Tercüme
Urduca Türkçe Tercüme Vietnamca Türkçe Tercüme Yunanca Türkçe Tercüme

Bültenimize abone olun...

  • İngilizce Tercüme
  • Almanca Tercüme
  • İngilizce Çeviri
  • Almanca Çeviri
  • Tercüme Bürosu
  • Yeminli Tercüme
  • İngilizce Yeminli Tercüme
  • Rusça Tercüme

Bütçeye Uygun Tercüme ve Çeviri Seçenekleri


Telife tabi olup her hakkı mahfuzdur © Tercumex™ 2011 – Yasal UyarıGizlilik

Sinanpaşa Köprü Sokak No: 10 Çelik İş Merkezi K: 1 D: 36-37 Beşiktaş - İstanbul
Tercumex™ logosu, kurumsal kimliği ve “Biz Çeviriyoruz, Dünya Dönüyor…™” sloganı Tercümeks Dil Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti.’nin tescilli markalarıdır ve fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.